Опис продукту: Філамент Print-Me E-HT PLA 1,75 мм 0,85 кг - Антрацитово-чорний
Філамент виготовлений з кольорового матеріалу E-HT PLAАнтрацитово-чорнийдля 3D-принтерів. Він характеризуєтьсяпідвищена міцність та ударостійкістьпорівняно зі стандартними філаментами PLA. Його ключова перевага полягає вприскорена кристалізація, що відбувається до 3 разів швидше, роблячи поверхню друку гладшою, а лінії друку менш помітними. Прискорення процесу кристалізації також покращуєміцність матеріалу, без порушення адгезії між шарами, що дозволяє отриматиестетичні та довговічні відбиткиРозроблено для використання в 3D-принтерах FFF/FDM. Картридж біорозкладний. Діаметр філаменту1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,85 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості E-HT PLA
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Глянцева поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
- Матеріал кристалізується в 3 рази швидше порівняно з філаментами серії EcoLine та інших відомих брендів.
- Він не такий крихкий, як інші філаменти PLA
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 205°C до 220°C |
| Температура столу | Від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 70% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me E-HT PLA 1,75 мм 0,85 кг - антрацитово-чорний.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me E-HT PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | E-HT PLA |
| Колір | Антрацитово-чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Термічний опір | 80°C |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1443 кг |
| Нитка — матеріал | PLA Pro |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 2 065 ₴


