Опис продукту: Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - Темно-синій
Філамент виготовлений з кольорового матеріалу EcoLine PLAТемно-синійдля 3D-принтерів. Матеріал характеризується великою легкістю друку, зберігаючи при цьому високу деталізацію литих 3D-моделей. Його основні переваги включають низьку усадку, завдяки якій він не потребує допоміжних рішень, таких як закрита камера, яка необхідна для матеріалів ABS або TPU, серед інших. Він не виділяє неприємного запаху під час плавлення. Призначений для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. Вставка біорозкладна. Діаметр нитки становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості PLA EcoLine
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Глянцева поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 192°C до 208°C |
| Температура столу | Від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 40% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - темно-синій.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me EcoLine PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Колір | Темно-синій |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Термічний опір | 80°C |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,292 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 1 835 ₴


