Опис продукту: Сервопривід Feetech FT5325M - стандартний
Стандартний сервопривід від Feetech, що працює навід 6 В до7,4 ВСпоживання струму холостого ходу становить1200 мАДіапазон руху сервоприводу становить від 0° до 180°. Довжина кабелю300 мм, який закінчується роз'ємом JR. Крутний момент сервоприводу становить 25 кг*см. Комплект включає кілька додаткових кріплень для сервоприводів та компоненти, необхідні для їх монтажу.
Стандартний сервопривід Feetech FT5325M.
Технічне креслення сервоприводу Feetech FT5325M.
Специфікації сервоприводу
- Виробник: Feetech
- Модель: FT5325M
- Напруга живлення: від 6 В до 7,4 В
- Тип сервоприводу: цифровий
- Діапазон сервоприводу: від 0° до 180°
- Температура зберігання: від -30°C до 80°C
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Довжина кабелю: 30 см
- Тип Т-подібної штанги: 25T / 9,5 мм
- КОНТРОЛЬ:
- Положення зупинки: 1500 мкс
- Ліве обертання: 1500 -> 2000 мкс
- Максимальний діапазон імпульсів: від 500 до 2500 мкс
- Підшипник: кульковий
- Клас захисту: IP54
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Розміри сервоприводу: 55 x 20 x 43 мм
- Вага: 67 г
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 20,5 кг*см
- Швидкість: 0,185 с/60°
- Споживання струму при зупиненому валу: 3 А
- Споживання струму холостого ходу: 1000 мА
- Параметри для 7,4 В:
- Крутний момент: 25 кг*см
- Швидкість: 0,151 с/60°
- Споживання струму при зупиненому валу: 3,5 А
- Споживання струму холостого ходу: 1200 мА
Вміст набору
- Сервопривід Feetech FT5325M
- Комплект бугельних підйомників
- Монтажні елементи
Наша пропозиція також включає сервоконтролери.
Комплектація сервоприводу Feetech FT5325M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,088 кг |
| Висота | 43 мм мм |
| Довжина кабелю | 0,3 м м |
| Подавайте напругу | 7,4 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,15 сек/60° |
| Ширина паковання | 6 см |
| глибина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴



