
X-Fan RAH1238S1 Осьовий вентилятор 230 В/AC 163 м³/год (Д x Ш x В) 120 x 120 x 38 мм 6017228
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 6017228
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Осьовий вентилятор X-Fan RAH1238S1
Характеристики продукту
- Гелеві підшипники ковзання
- Розміри 12 х 12 см
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
X-Fan RAH1238S1 / Осьовий вентилятор з підшипниками ковзання та безщітковим двигуном із затіненими полюсами для електронних застосувань.
Комплект поставки
- Осьова вентиляція
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий об'єм | 40 дБ |
| Модель із каталогу виробника | РАХ1238С1 |
| Номінальна напруга | 230 В/50 Гц |
| Розміри | (Д x Ш x В) 120 x 120 x 38 мм - |
| Специфікація матеріалу | Метал |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 2600 об./хв |
| висота продукту | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴
