
Finder 20.21.9.024.4000 Вимикач перенапруги 20.21.9.024.4000, 4000 ВА, 16 А 6018264
3 170 ₴
- Под заказ
- Код: 6018264
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Выключатель импульсного тока

Характеристики продукта
Дополнительная информация:
Описание
Finder 20.21.9.024.4000 / Модульная конструкция для монтажа на DIN-рейку 35 мм.
Характеристика
- Кнопка ручного управления
- Механический индикатор положения переключателя.
Блокичные
Сертификации: cRUus, RINA, IMQ, NF, ГОСТ, Lloyds.
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вбудована глибина | 60,8 мм |
| Глибина продукту | 84 мм |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Контактний матеріал | AgSnO2 |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 1 |
| Максимальна комутована потужність | 4000 ВА |
| Максимальний комутований струм | 16 А |
| Модель із каталогу виробника | 20.21.9.024.4000 |
| Послідовність перемикання — Крок 2 | На. |
| робоча напруга | 24 В постійного струму |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Состояние | Новое |
| Способ крепления | DIN-рейка |
| Тип | 20.21.9.024.4000 |
| Тип напруги (напруга живлення) | округ Колумбія |
| Ширина вироби | 17,5 мм |
| функція | Механічний перемикач |
Информация для заказа
- Цена: 3 170 ₴





