
Захист від перенапруги Finder 20.22.9.024.4000 2 НО 24 В/DC 16 A 4000 ВА 1 шт. 6018270
2 570 ₴
- Под заказ
- Код: 6018270
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Выключатель импульсного тока

Характеристики продукта
Описание
Finder 20.22.9.024.4000 / Модульная конструкция для монтажа на DIN-рейку 35 мм.
Характеристика
- Кнопка ручного управления
- Механический индикатор положения переключателя.
Блокичные
Сертификации: cRUus, RINA, IMQ, NF, ГОСТ, Lloyds.
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0 |
| Вміст | 1 шт. |
| Відповідає RoHS | Да |
| Контрольний час | 1 час |
| Кількість контактів як нормально замкнутого контакту | 0 |
| Кількість контактів як перемикач | 0 |
| Максимальна комутована напруга | 30 В/постійний струм 400 В/перемінний струм |
| Максимальний постійний струм | 16 А |
| Послідовність перемикання — Крок 1 | Вимкнений |
| Пусковой ток | 30 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 17,5 x 60,8 x 84 мм - |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | рейка |
| Тип контакту | 2 НЕТ |
| Тип продукту | Мережевий фільтр |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 1 |
| висота продукту | 60,8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 570 ₴





