
Реле прихованого монтажу Finder 13.31.9.024.4300 1 НО 24 В/DC 12 А 1 шт. 6018282
2 570 ₴
- Под заказ
- Код: 6018282
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Механическое моностабильное реле
Характеристики продукта
Описание
Поискитель 13.31.9.024.4300/
Блокичные
Сертификация: EAC.
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Номинальный ток | 12 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована глибина | 39 мм |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Контактний матеріал | AgSnO2 |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 1 |
| Максимальний комутований струм | 12 А |
| Напруга перемикання | 250 В змінного струму |
| робоча напруга | 24 В постійного струму |
| Состояние | Новое |
| Способ крепления | Вбудований |
| Струм перемикання | 12 А |
| Тип | 13.31.9.024.4300 |
| Тип напруги (напруга живлення) | округ Колумбія |
Информация для заказа
- Цена: 2 570 ₴

