
Опис
Електромеханічний імпульсний перемикач з ручним керуванням та індикатором положення перемикача. Час увімкнення: 100%. Необхідна потужність керування 5-6 Вт. Зазор між контактами 3 мм. Відстань між керуючими клемами/контактом >6 мм. Придатний для підключення до мереж SELV.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 8 В змінного струму (мін.) |
| Кількість контактів як нормально замкнутого контакту | 0 |
| Кількість контактів як перемикач | 0 |
| Макс. навантаження люмінесцентної лампи (дуетна схема) | 2300 ВА |
| Макс. струм перемикання (cos phi = 0,6) | 10 А |
| Максимальне навантаження люмінесцентної лампи | 2300 ВА |
| Максимальний комутований струм | 16 А |
| Модель із каталогу виробника | С12-200-8В |
| Номінальний струм перемикання | 16 А |
| робоча напруга | 8 В змінного струму |
| Спосіб кріплення | DIN-рейка |
| Тип керівного напруження 1 | змінного струму |
| Тип контакту | 2 НЕТ |
| функція | Інший |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴

