
Опис
Фотоелектричний штекерний контакт для самостійного монтажу фотоелектричних кабелів.
PV4, також відомий під торговою маркою MC4 (Multi Contact), є
Стандартний роз'єм для фотоелектричних систем.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
PV4, також відомий під торговою маркою MC4 (Multi Contact), є
Стандартний роз'єм для фотоелектричних систем.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 25 роз'ємів PV4, гніздо
- 25-контактні роз'єми для розетки PV4
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діапазон діаметрів кабелю | 5,30 — 7,65 мм |
| З'єднувальні компоненти | гофрований |
| Колір | Чорний |
| Максимальний діаметр кабелю | 7,65 мм |
| Модель із каталогу виробника | 2800011 |
| Номінальна напруга | 1500 В постійного струму |
| Сертифікат опору | IP68 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Чоловічий фотоелектричний роз'єм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴

