
Опис
Електромеханічний гонг призначений для використання в приміщеннях, обладнаних дзвінком на 230 В змінного струму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 230 В (макс.) |
| Глибина продукту | 57 мм |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| робоча напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Ширина вироби | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴

