
Трансформатор дзвінка Eaton 272483, 4 В змінного струму, 8 В змінного струму, 12 В змінного струму 6018798
2 570 ₴
- Под заказ
- Код: 6018798
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис
З розділеними обмотками згідно з EN61558.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 90 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 0,4 |
| Выходное напряжение | 4/8/12 В output) |
| Вторинна напруга 2 | 8 В |
| Вторинний струм 1 | 2 А |
| Вторинний струм 3 | 1,5 А |
| Защита от короткого замыкания | істинний |
| Макс. вихідний струм | 0 А |
| Максимальний номінальний струм | 2 А |
| Первинна напруга | 230 В |
| Прихований монтаж | ЛОЖЬ |
| Підходить для розподільного щита | істинний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 90 x 60 мм - |
| Температурний захист | істинний |
| Тип продукту | Трансформатор Белла |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 570 ₴
