
Мережевий трансформатор, універсальний
Характеристики продукту
- 20,4 - 198 ВА
Опис
elma TT IZ 60 / Усі типи трансформаторів оснащені паяльними клемами та монтажними кутниками.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 1 x 12 В змінного струму, 0 В, 12 В змінного струму output) |
| Волість | 36 ВА |
| Вхідний сигнал (число x напруга) | 1 х 230 В |
| Глибина продукту | 64 мм |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | ИЗ60 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 50 x 51 x 64 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Універсальний мережевий трансформатор |
| Ширина вироби | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴

