
ICY BOX IB-PS111-PD, живлення 65 Вт, інтегрований кабель Type-C®, кабель 1,5 м, чорний

Характеристики продукту
- Сумісність із зарядкою: універсальна
- Тип зарядки: в приміщенні
- Джерело живлення: змінний струм
- Матеріал чорного корпусу: акрилонітрилбутадієнстирол (ABS)
- Довжина кабелю: 1,5 м
- 110 - 240 В, 50/60 Гц

Опис
Автоматизація інформації про нарахування платежів
Відчуйте заряджання наступного покоління. Наш чіпсет, що працює на базі технології Charging Intelligence Automation (CIA), адаптується до потреб вашого пристрою та постійно вдосконалюється. Відчуйте революцію в догляді за пристроями, де інтелектуальний дизайн поєднується з неперевершеною безпекою, гарантуючи, що кожен процес заряджання буде таким же ефективним та безпечним.
Розумний вибір енергії
Заряджайте розумніше, а не складніше. Завдяки автоматичному вибору оптимального режиму заряджання вихідна потужність до 65 Вт точно налаштовується відповідно до потреб вашого пристрою. Від смартфонів до ноутбуків – все залишається зарядженим та готовим до роботи. Відчуйте справжні інновації, оскільки кожен цикл заряджання стає простим випробуванням точності та ефективності.
Ідеально поєднані продуктивність та комфорт
Скористайтеся потужністю 65 Вт USB Power Delivery 3.0, що забезпечується через постійно інтегрований кабель. Ця конструкція переосмислює комфорт та ефективність, забезпечуючи швидку зарядку відповідно до потреб вашого пристрою. Більше жодних заплутаних кабелів: чисте, пряме живлення, коли і де вам це найбільше потрібно.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Швидка зарядка – завдяки USB Power Delivery 3.0 та потужності до 65 Вт
- Вам більше не потрібно шукати кабелі — кабель довжиною 150 см вбудований.
- Для компактного класу - ідеально підходить для невеликих ноутбуків, нетбуків, планшетів та смартфонів
- Інтелектуальний чіпсет – автоматично визначає оптимальний режим заряджання
- Новий стандарт USB-C сумісний з усіма популярними мобільними пристроями.
Комплект поставки
- 1x IB-PS111-PD, 1x інструкція користувача
Коментарі
Швидка зарядка – завдяки USB Power Delivery 3.0 та потужності до 65 Вт
Системні вимоги
- Комп'ютер із підтримкою USB Type-C® Power Delivery 3.0,
Планшет або смартфон.
Переконайтеся, що напруга та полярність правильні.
Ваші пристрої сумісні один з одним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 152 г |
| Довжина кабелю | 1,5 м м |
| Розміри | (Ш x В x Г) 95 x 58 x 28 мм - |
| Технологія заряджання (Power Delivery) | З роз'ємом USB Power Delivery |
| Ширина вироби | 95 мм |
| висота продукту | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴










