Опис продукту: Нитка Creality CR-PLA 1,75 мм 1 кг - біла
У "TheбілийНитка від Creation, намотана на котушку, має вагу1 кгі діаметром1,75 мм. Він легко друкується, що робить його ідеальним як для професіоналів, так і для початківців у сфері 3D-друку. Виготовлений з біорозкладного полілактиду(НВАК) і тому є набагато екологічнішим, ніж інші нитки. Матеріал характеризується низькою усадкою і хорошою міцністю на розрив. Продукт повністю сумісний з принтерами, які не обладнані блокуваннями, що запобігають використанню картриджів сторонніх виробників.

Нитка Creality CR-PLA 1,75 мм 1 кг - біла.

Creality CR-PLA гнучкий і простий у друкуванні.
Властивості ниток
- З хорошою адгезією між шарами - забезпечує високу точність друку,
- Гнучкий і легкий для друку,
- Біорозкладний - розкладається в природному середовищі,
- Безпечний - не містить і не виділяє шкідливих речовин.
У нашій пропозиції ви також знайдете інші нитки PLA - спробуйте!
Рекомендовані параметри для друку з цією ниткою
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Близько 60°C |
| Охолодження під тиском | Необов'язково |
Через конструктивні відмінності принтерів наведені вище дані слід розглядати як приблизні, а відповідні значення визначати експериментально.
Технічні дані та фізичні властивості нитки Creality CR-PLA Filament
| ПАРАМЕТРИ | ТЕРИТОРІЯ |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір фетру | +/- 0,02 мм |
| Колір | Білий |
| Температура під тиском | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Приблизно 60°C |
| Котушка - матеріал | CR-PLA |
| Міцність на розрив | 51 МПа |
| Міцність на вигин | 86 МПа |
| Вага нетто | 1 кг |
| Vladimír | |
| отлично | |
| Creality CR — це найкращі матеріали PLA, з яких я наразі друкував. | |
| Marek | |
| отлично | |
| Дуже гарний друкований матеріал | |
| Marek | |
| отлично | |
| Дуже хороша покупка | |
| Grzegorz | |
| хорошо | |
| Нитка менш схильна до нанизування, ніж у інших брендів, під час друку на фабриці Ender 5 Pro. Дуже чутлива до температури, 5 градусів призводять до зміни зовнішнього вигляду температурної вежі. Як і більшість білих ниток - схильна до спотворення друку по осі Z. Найкращі параметри друку: Сопло 195 градусів, стіл 50 градусів, втягування 5 мм/45 с/м. | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 235 ₴


