
Акумуляторний блок (LiPo) 7,4 В 5000 мАг 50 C Absima Box Hardcase T-подібний роз'єм 6024920
2 380 ₴
- В наявності
- Код: 6024920
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор LiPo HardCase 7,4 В 5000 мАг Greenhorn Line
Характеристики продукту
- Надійна система з'єднання T-подібним штекером
- Міцний та безпечний жорсткий корпус
- Час у дорозі до 40 хвилин
Опис
GREENHORN LINE – Літій-полімерна серія початкового рівня від Absima! Безпека понад усе – це девіз, яким керуються наші літій-полімерні акумулятори GREENHORN, оскільки вони відповідають надзвичайно високим стандартам якості та, отже, пропонують чудову безпеку. Акумулятор Absima GREENHORN – найкращий вибір для будь-якого електричного радіокерованого автомобіля, забезпечуючи додаткову потужність.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Мінімальна ємність 5000 мАг Напруга 7,4 В
- Потужність навантаження 50 C Вт-години: 37 Вт·год
- Розміри твердого корпусу (Д x Ш x В) 138 x 46 x 25 мм
- Вага 260 г.
Комплект поставки
- 1 x Набір літій-полімерних акумуляторів Greenhorn 7.4V 5000mAh з Т-подібним роз'ємом
- Поради щодо безпеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5000 мАч |
| Ваги | 272 г |
| Довжина виробу | 137 мм |
| Напруга | 7,4 В |
| Сфера застосування | Моделювання |
| Розміри | (Д x Ш x В) 137 x 45 x 24 мм - |
| Тип клітки | LiPo |
| Тип роз'єму | Система Т-подібних з'єднувачів |
| Ширина вироби | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴
