
Акумуляторний блок Absima (LiPo) 7,4 В 4000 мАг Кількість елементів: 2 Коробка 45 C Твердий корпус Система Т-подібних роз'ємів
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 6024926
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
GREENHORN LINE - серія Absimas LiPo для початківців ● Опис: Безпека понад усе!!! Літій-полімерні акумулятори Absima GreenHorn відповідають надзвичайно високим стандартам якості та гарантують чудову безпеку. Літій-полімерний акумулятор Absima GreenHorn – ідеальне рішення для початківців.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 4000 мАч |
| Ваги | 194 г |
| Довжина виробу | 137 мм |
| Напруга | 7,4 В |
| Сфера застосування | Моделювання |
| Розміри | (Д x Ш x В) 137 x 45 x 24 мм - |
| Тип клітки | LiPo |
| Тип роз'єму | Система Т-подібних з'єднувачів |
| Ширина вироби | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

