
Акумуляторний блок Reely Hardcase (літій-іонний) 7.4V 5000mAh 10C з Т-подібним роз'ємом 6024927
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 6024927
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний блок Reely Modeling (літій-іонний) 7.4V 5000mAh Кількість елементів: 2 10C Жорсткий корпус Т-подібний роз'єм

Характеристики продукту
- 7,4 В 5000 мАг
- Кількість комірок: 2
- Жорсткий футляр

Опис
Сучасне покоління перевірених акумуляторів Reely пропонує все, що ви очікуєте від сучасного акумулятора. Завдяки постійному виробництву та контролю якості, ці акумулятори можуть похвалитися високими значеннями ємності та напруги. Їх опір високим струмам також можна систематично збільшувати. Тільки в цій кольоровій гамі ви можете отримати найкращі акумулятори Reely.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5000 мАч |
| Ваги | 250 г |
| Довжина виробу | 137 мм |
| Короткостроковий розрядний струм макс. | 40 А |
| Напруга | 7,4 В |
| Сфера застосування | Моделювання |
| Розміри | (Д x Ш x В) 137 x 47 x 25 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип роз'єму | Система Т-подібних з'єднувачів |
| Форма конструкції | Твердий футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


