
Перетворювач постійного струму TEN 8 TracoPower TEN 8-1212 Вхід 9-18V/DC Вихід 12V/DC 665mA 6025103
2 380 ₴
- В наявності
- Код: 6025103
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

8-ватний перетворювач постійного струму, серія TEN 8WI
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TEN 8-1212 / Широкий діапазон вхідної напруги 2:1, вхідний фільтр відповідає стандарту EN 55022 класу A та FCC рівня A без зовнішніх компонентів.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В постійного струму output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 8 Вт |
| Довжина виробу | 32 мм |
| Максимальна ефективність | 85% |
| Максимальний вихідний струм | 665 мА |
| Мінімальна вхідна напруга | 9 В постійного струму |
| Напруга ізоляції | 1500 В постійного струму |
| Робоча температура (макс.) | 85 °С |
| Стан | Нове |
| Тип | ТЕН 8-1212 |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴
