
Блок живлення ноутбука

Характеристики продукту
- 20 В / 6,75 А
- Потужність 135 Вт Призначення: розетка
- Діапазон вхідної напруги 100 - 240 В змінного струму
- Підходить для ноутбуків Lenovo

Опис
Ідеально підібраний блок живлення ефективно заряджатиме ваш пристрій вдома, в офісі та в дорозі. Блоки живлення серії PRO оснащені високоякісною електронікою для тривалішого терміну служби, ефективності та безпеки експлуатації. Термін служби понад 3 роки – неперевершена довговічність. У комплекті кабель живлення довжиною 1,2 м. Разом із кабелем живлення він утворює кабель довжиною понад 2 м, що забезпечує максимальну зручність використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 830 г |
| Вихідна напруга | 20 В output) |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В змінного струму В |
| Діапазон вихідної напруги | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Максимальний вихідний струм | 6,75 А |
| Модель із каталогу виробника | АД68П |
| Сумісність бренда | Леново |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴





