
EBL Nova mini Coin круглий, поворотний світлодіодний світильник 1 x 4 Вт 310 лм, алюміній, поворотний та алюмінієвий

Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт Загальний світловий потік = 310 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Вбудований поворотний прожектор Nova mini з алюмінію пропонує абсолютно новий рівень гнучкості завдяки компактному розміру. Він ідеально підходить для зимових садів, точкових світильників та балконних ширм. Унікальна 35-міліметрова модель Coin є взаємозамінною, плоскою та може бути розташована будь-де.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NOVA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80 |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина монтажу | 50 мм |
| Довжина встановлення | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна гама | 2700 К |
| Кут повороту | 15 град. |
| Кількість лампочок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність лампи | 4 дюйми |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP23 |
| Споживана потужність | 4 |
| Тип продукту | Світлодіодне освітлення салону |
| Ширина встановлення | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴




