
EBL Cole Coin 3StepDim rd Fixed LED Kit 1x6W 2700K 230V Білий/Срібний матовий/Пляма

Характеристики продукту
- Потужність = 6 Вт Загальний світловий потік = 460 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Кохання з другого погляду! Вбудований світильник Cole білого/срібного кольору майже зливається зі стелею завдяки вбудованим лампочкам. Однак, одного разу відкривши його для себе, ви більше не захочете його повертати. Вбудоване світло у вигляді монет на матовій срібній поверхні забезпечує м’яке освітлення без відблисків. Він також може похвалитися чудовою технологією: змінний світлодіод Coin забезпечує приємне, тепле біле світло та може бути регульований у три етапи за допомогою звичайного вимикача світла.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність (ВА) | 6 ВА |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина монтажу | 70 мм |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Життєва сила | 30000 годин |
| Загальний світловий потік | 460 лм |
| Зовнішній діаметр | 88 |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Монтажний діаметр | 80 мм |
| Розміри | (Ø) 88,00 мм |
| Сертифікат опору | IP44 (стельовий монтаж) |
| Тип продукту | Вбудована лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴










