
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Загальний світловий потік = 420 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K білий
Опис
Креативно корисний білий світлодіодний світильник для підвішування, обмотування стійок та балок або встановлення на місце. Попередньо зібраний та готовий до підключення. Гнучкий, самоблокуючий, гумований металевий шланг із кульовим кінцем (довжина 66 см) та прозорий з'єднувальний кабель довжиною 150 см з проміжним вимикачем. Спрямоване освітлення з використанням світлодіодних ламп LIGHTME POWERLENS з високоякісною скляною лінзою для вентиляторів з кутом розсіювання 60°, яскравий зі світловим потоком 350 лм, теплий білий колір світла (2700 K), підходить для житлових приміщень, довговічний та замінюється без інструментів завдяки багнетному гнізду GX53.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 748,00 мм |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 230 В |
| робоча напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | порок |
| Тип продукту | світлодіодна настільна лампа |
| Цвет светодиода | Білий |
| висота продукту | 50,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴


