
Світлодіодна акрилова зірка

Характеристики продукту
- 32 теплих білих діода
- Внутрішній трансформатор 24В
- Прозорий кабель

Опис
це історичний продукт, який більше не доступний, тому не оновлюється
Характеристика
- Великий
- 32 теплих білих діода
- Внутрішній трансформатор 24В
- Прозорий кабель.
Комплект поставки
- Світлодіодна акрилова зірка
- Інструкція користувача.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 0,64 Вт |
| Джерело живлення (різне освітлення) | 24 В |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Довжина шнура живлення | 4 мм |
| Колір кабелю | Прозорий |
| Кількість лампочок | 32 |
| Програми | всередині |
| Різдвяна тема | Зірка |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴


