Опис продукту: Філамент Polymaker PolySonic High Speed PLA 1,75 мм 1 кг - сірий
Полісонічний високошвидкісний ПЛАвід Polymaker – це революційний високошвидкісний філамент. Завдяки своїй блискавично швидкійшвидкістьекструзія, найсучаснішийточністьта унікальнийхваткашари підвищують продуктивність вашого принтера та якість друкувищий рівеньНамотана на котушку, вона має масу.1 кгі діаметр1,75 ммПродукт повністю сумісний з принтерами, які не оснащені блокуваннями, що запобігають використанню картриджів сторонніх постачальників.
Ми також пропонуємо інші філаменти від Polymaker — ознайомтеся з ними!
Філамент Polymaker PolySonic High Speed PLA 1,75 мм 1 кг - сірий.
PolySonic High Speed PLA від Polymaker – це революційний високошвидкісний філамент.
Переваги використання високошвидкісного філаменту
- Відмінна якість поверхніПід час друку на високих швидкостях діапазон сопел дуже широкий. Завдяки філаменту Polymaker, який дозволяє працювати на вищих швидкостях, коливання температури екструзії мінімізуються. Це сприяє однорідній поверхні без будь-яких дефектів.
- Кращі механічні властивості- Матеріал PolySonic High Speed пропонує значно покращені механічні властивості під час швидшого друку. Це досягається завдяки більш рівномірній екструзії та оптимізованій швидкості охолодження/плавлення полімеру.
- Збільшена пропускна здатністьЗавдяки вищеописаним перевагам можна досягти вищої пропускної здатності принтера. У поєднанні з відмінною якістю поверхні та механічними властивостями це дозволяє друкувати дуже високоякісні компоненти.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Швидка температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Сірий |
| Швидкість друку | Від 50 мм/с до 100 мм/с |
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Швидка температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,31 г/см³ |
| Тип нитки розжарювання | Полісонічний високошвидкісний ПЛА |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,28 кг |
| Нитка — матеріал | ПЛА Високошвидкісний |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 825 ₴

