
Матовий філамент Bambu Lab PLA 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - кольору слонової кістки 6027554
2 595 ₴
- В наявності
- Код: 6027554
Опис продукту: Матовий філамент Bambu Lab PLA 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - колір "Слонова кістка"
Кольорова ниткаСлонова кістка Білийвід Bambu Lab, виготовлений з матеріалуPLA матовийПродукт постачається у вакуумній упаковці та має багаторазову котушку. PLA – це перевірений матеріал серед ентузіастів 3D-друку.простий у використанні та надійний, що робить його ідеальним матеріалом як для практики, так і для складних проектів. PLA Matte також характеризуєтьсяматове покриття, що забезпечує гладку поверхню та зменшує видимість шарів. Діаметр нитки становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Інструкції з намотування нитки на котушку.
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Властивості матового філаменту PLA
- З матовим покриттям
- Легко друкувати
- Про хорошу адгезію
- Низька усадка
- Біорозкладний
- Без запаху
- Міцний
Надруковано з використанням матового філаменту Bambu Lab PLA.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 35°C до 45°C |
| Швидкість друку | До 300 мм/с |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики та властивості матового філаменту Bambu Lab PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | PLA матовий |
| Колір | Слонова кістка Білий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,03 мм |
| Швидкість друку | До 300 мм/с |
| Щільність | 1,31 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 21 см |
| Властивості ниток | Мат |
| Нитка — матеріал | НОАК МЕтт |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 2 595 ₴


