Опис продукту: Філамент Polymaker PolyLite Luminous PLA 1,75 мм 1 кг - помаранчевий
НиткаPolyLite Luminous PLAвід Polymaker целюмінесцентнийматеріал, що світиться в темряві, що дозволяє створювати унікальні 3D-моделі зі світловим ефектом. Філамент призначений для 3D-принтерів, що використовують технологію FDM/FFF. Виріб намотується накартонна котушка, який на 100% переробляється. PolyLite PLA — це міцний, простий у друку філамент, а моделі, створені з його використанням, мають матове покриття. Одна котушка містить1 кгкольорова ниткаПомаранчевий, а його діаметр дорівнює1,75 мм.
Ми також пропонуємо інші філаменти від Polymaker — ознайомтеся з ними!
Філамент Polymaker PolyLite Luminous PLA 1,75 мм 1 кг - помаранчевий.
PolyLite Luminous PLA – це екологічно чистий матеріал.
Флуоресцентна нитка розжарювання
Polymaker пропонує філаменти, що світяться в темряві, з унікальними кольорами. PolyLite Luminous PLA поглинає світло вдень і випромінює його в темряві, створюючи неймовірний візуальний ефект. Він ідеально підходить для створення декоративних предметів, що світяться, статуеток, гаджетів, елементів костюмів або аксесуарів, які потребують ефекту світіння тощо.
Особливості філаменту PolyLite Luminous PLA
- Біорозкладний
- Флуоресцентний
- Екологічно чистий
- Поставляється на картонній котушці
- Міцний
- Водонепроникний
- Без запаху
- Легко друкувати
- З матовим покриттям
- З дуже хорошою адгезією між шарами
- Низька усадка
Готові відбитки мають матове покриття та світяться в темряві.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та фізичні властивості нитки | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | PolyLite Luminous PLA |
| Колір | Флуоресцентний помаранчевий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Швидкість друку | До 200 мм/с |
| Щільність | 1,19 г/см³ |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 200 x 65,6 мм |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,28 кг |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 2 825 ₴




