
Нитка Bambu Lab PLA Basic 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - зелений бамбук 6027607
2 595 ₴
- В наявності
- Код: 6027607
Опис продукту: Філамент Bambu Lab PLA Basic 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - Bambu Green
Кольорова нитказеленийвід Bambu Lab, виготовлений з матеріалуPLA Basic. Товар поставляється у вакуумній упаковці, з багаторазовою котушкою. Призначений для використання в 3D-принтерах за технологією FFF/FDM. Вставка біорозкладна. Діаметр нитки становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Спеціальні функції
- Виняткова довговічність- філамент характеризується високою міцністю, що гарантує міцні та міцні відбитки
- Новий зручний і легкий для друку- створено з урахуванням простоти використання, ідеально підходить для людей, які тільки починають свою пригоду з 3D-друком
- RFID для інтелектуального друку- всі ключові параметри зберігаються в технології RFID, дозволяють миттєво зчитувати систему AMS і усувають необхідність складних налаштувань
- Екологічно чистий- біологічно розкладається, природним чином розкладається під впливом факторів зовнішнього середовища
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 35°C до 40°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики нитки PLA
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Допуск на розміри овальної форми | +/- 0,02 мм |
| Матеріал | НЛА |
| Температура теплової деформації | 55°C |
| Щільність | 1,24 г/см3 |
| Запах | Без запаху |
| Багаторазова шпуля - матеріал | ABS |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,41 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7 см |
- Ціна: 2 595 ₴


