Опис продукту: Філамент Spectrum PLA Premium 1,75 мм 1 кг - Wizard Indigo
Картридж PLA преміум-класу для 3D-принтера від Spectrum. Виготовлений з полілактиду, він має повний спектр функцій.біорозкладністьПризначений для 3D-принтерів, які працюють з технологієюFDM / FFF, навіть без закритої камери для збірки. Філамент підходить для різних типів освітніх проектів та прототипування.1 кг матеріалуВін намотується на прозору котушку на заводі. На котушці є інформація про тип матеріалу, діаметр та рекомендовану температуру друку. Картридж упакований у вакуумну упаковку з поглиначем вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 185°C до 215°C |
| Підігрітий стіл | Від 0°C до 45°C |
| Швидкість друку | Від 40 до 150 мм/с |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Властивості матеріалу PLA
- Виготовлено з повністю біорозкладної сировини
- Має хороші механічні властивості (висока твердість і міцність на розрив)
- Це легко використовувати
- Поверхня кінцевих відбитків дуже естетична
- Матеріал підходить для створення деталей високої роздільної здатності
- Надруковані речі дуже жорсткі
- Низька температура плавлення
- Відбитки не стискаються після охолодження
- Температура термічної деформації 55°С
Філамент Spectrum PLA Premium 1,75 мм 1 кг - Wizard Indigo.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Індиго |
| Температура друку | Від 185°C до 215°C |
| Температура теплової деформації | 55°C |
| Тип нитки розжарювання | PLA Преміум |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Щільність | 1,24 г/см3 |
| Міцність на розтяг | 60 МПа |
| Модуль пружності | 3,5 МПа |
| Розміри котушки |
|
| Вага нетто | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,4 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 21,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴



