
Драйвер для світлодіодів MEAN WELL XLG-150-12-A Постійна напруга, постійний струм 150 Вт 6,25 - 12,5 A 12 В/DC. Придатний для вико
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6029885
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

XLG-150-12-A
Характеристики продукту
- IP67
- Обмежувач струму регулюється внутрішнім потенціометром
- незалежний пристрій керування
- Універсальний вхід 100...305 В змінного струму
- Металевий корпус
- Захист від перевантаження за допомогою обмежувача струму, автоматичне відновлення
- захищений від короткого замикання, перевантаження по струму, перенапруги, перегріву
- Інтегральна схема PFC
- Низьке споживання енергії без навантаження менше 0,5 Вт.
- Для світлодіодного освітлення
- Стандарти безпеки: EN61347-1, EN61347-2-13, EN62384 та інші
- Стандарти електромагнітної сумісності: EN55015, EN61000-3-2 клас C, EN61000-3-3, EN61547 та інші
- Рівень стійкості до перенапруг 6 кВ
Опис
Компанія Conrad додала до своєї лінійки продуктів розширену серію XLG для світлодіодних ламп MEAN WELL, яка вирізняється конструкцією з постійною потужністю та постійною напругою. Новинкою є версії блоку живлення потужністю 150 Вт. Окрім версій L/H для застосувань з постійним струмом або постійною потужністю, також доступні версії на 12 В та 24 В для застосувань з постійною напругою. Ці моделі підходять для використання в проектах внутрішнього та зовнішнього освітлення, включаючи водонепроникні світлові стрічки та рекламу. Версія L розроблена для роботи з повним навантаженням від 700 до 1050 мА, тоді як вихідний постійний струм моделей M можна регулювати від 1400 до 2100 мА. Тип H для роботи з повною потужністю спирається на вихідну напругу 56 В та пропонує різні струми керування для різного споживання енергії. Цей тип підходить для світлодіодів COB з прямою напругою нижче 56 В та світлодіодів SMD, особливо для світильників, що вимагають відповідності SELV нижче 60 В. Усі моделі серії XLG забезпечують високий захист від перенапруги до максимум 10 кВ (LN-PE) / 6 кВ (L-N), відповідають стандартам EN61547 та EN61000-4-5 і підходять для всіх типів зовнішнього освітлення. Їхній вхідний захист від перенапруги (IOVP) спеціально розроблений для нестабільних джерел змінного струму, що ще більше знижує рівень відмов світильників.
Характеристика
- IP67
- Обмежувач струму регулюється внутрішнім потенціометром
- незалежний пристрій керування
- Універсальний вхід 100...305 В змінного струму
- Металевий корпус
- Захист від перевантаження за допомогою обмежувача струму, автоматичне відновлення
- захищений від короткого замикання, перевантаження по струму, перенапруги, перегріву
- Інтегральна схема PFC
- Низьке споживання енергії без навантаження менше 0,5 Вт.
- Для світлодіодного освітлення
- Рівень стійкості до перенапруг 6 кВ
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Визначальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (Ампери) світлодіодами.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 800 г |
| Виготовлення (світлодіодний драйвер) | Постійна напруга Постійний струм |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 12,5 А |
| Довжина виробу | 180 мм |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Колір | метал |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Максимальна температура | +90 °С |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Мінімальний вихідний струм | 6,25 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 63 x 35,5 мм - |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴
