
Світлодіодний трансформатор MEAN WELL ELG-100-24A-3Y, драйвер світлодіодів постійної напруги, постійний струм 96 Вт 2 - 4 A 21,6 -
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6029887
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Імпульсний блок живлення для світлодіодів /
Характеристики продукту
- Постійна напруга, постійний струм
- 21,6 - 26,4 В постійного струму
- 2 - 4 А
- Регулювання яскравості за допомогою вбудованих потенціометрів
Опис
Світлодіодні блоки живлення в алюмінієвому корпусі з класом захисту IP65 відповідають вимогам EN61000-3-2, клас C, EN55015, EN61347-1, EN61347-2-13 і тому використовуються для світлодіодного освітлення та підсвічування.
Характеристика
- Металевий корпус
- Захист від перевантаження шляхом вимкнення (Hiccup), автоматичне відновлення
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
- Для світлодіодного освітлення та підсвічування
- Вбудовані потенціометри дозволяють регулювати яскравість за допомогою постійного струму та струму
- EN61000-3-2, Клас C, EN55015, EN61347-1, EN61347-2-13
- відповідає рівню захисту від перенапруги 6 кВ згідно з IEC 61000-4-5.
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Вирішальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (ампери) світлодіодом.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
Тільки для встановлення в пристрої.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 850 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 4 А |
| Довжина виробу | 199 мм |
| Клас захисту | II |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 26,4 В постійного струму |
| Максимальна температура | 90 °С |
| Мінімальна вихідна напруга | 21,6 В постійного струму |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| робоча напруга | 115 В/перем. тока 230 В/перем. тока |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Технічні характеристики світлодіодного драйвера | Регульований пристрій у вибухозахисних зонах Захисту від перевантаження захисту від перенапруги Стистема корекції коефіцієнта потужності |
| Тип продукту | світлодіодний трансформатор |
| Ширина вироби | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴
