
Описание
Выключатель света на лестнице с сигнализацией об отключении (в соответствии с DIN 180-15-2), который подает короткие импульсы (мерцание) каждые 30 секунд, 5 минут, 10 минут и 15 минут перед выключением. Регулируемый диапазон настройки от 30 секунд до 15 минут.
Описание этого товара было переведено автоматически.
Описание этого товара было переведено автоматически.
Блокичные
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 87 мм мм |
| Виходи, оборотні затримані/незатримані | ЛОЖЬ |
| Глибина продукту | 65 мм |
| Кількість виходів, без затримки, нормально замкнений контакт | 0 |
| Кількість виходів, без затримки, що перемикає контакт | 0 |
| Кількість виходів, із затримкою, нормально відкритий контакт | 1 |
| Макс. пусковий струм | 80 А |
| Можливе віддалене керування | ЛОЖЬ |
| Номінальна напруга живлення керування змінного струму частотою 50 Гц | 230-230 В |
| Номінальна напруга живлення керування постійного струму | 0-0В |
| Під'єднується до допоміжного контактного блока | ЛОЖЬ |
| Підходить для монтажу на DIN-рейку (циліндричну рейку) | істинний |
| Робоча напруга змінного струму 50 Гц | 230-230 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 17,5 x 87 x 65 мм - |
| Способ установки | монтажна рейка |
| Тип напруги (робоча напруга) | змінного струму |
| Тип продукту | Таймер для освітлення драбини |
| У комплекті з розеткою | ЛОЖЬ |
Информация для заказа
- Цена: 3 630 ₴


Отправка с 03 июня 2026