
Портативна лампа

Характеристики продукту
- Світлодіодний ліхтарик
- 300 - 70 люмен
- Літій-іонний акумулятор 3,7 В 2200 мАг
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Робоча лампа для щоденного та постійного використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- USB-кабель у комплекті.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2200 мАч |
| Ваги | 202 г |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Д x Ш x В) 237 x 50 x 39 мм - |
| Технічні характеристики освітлення робочого місця | гак для підвішування, складаного магнітного кріплення, магнітна ніжка, точковий світильник або барний світильник |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 50 мм |
| висота продукту | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴




