
Трансформатор
Характеристики продукту
- 2 x 115 В
- 2 x 8 В змінного струму
- 625 мА
- 10 ВА
Опис
Блок FL 10/8 I
Коментарі
Технічне креслення з розмірами можна знайти на інформаційній картці.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,28 кг |
| Вихідний струм | 625 мА |
| Вхідна напруга | 115 В |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Знак відповідності | ENEC 10 (VDE), UL 5085-1/-2, CSA 22.2 No 66. |
| Клас ізоляційного матеріалу | VDE=E, UL=105 |
| Кількість записів | 2 х |
| Розміри | (Д x Ш x В) 68 x 57 x 22,8 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | друкована плата трансформатора |
| висота продукту | 22,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

