Опис продукту: Rosa3D PC PBT + 15CF 1.75 мм 0.5 кг Філамент - HT-UV- IMPACT - Чорний
ПК ПБТ + 15CFвід Rosa3Dв чорномуце технічний композитний філамент, розроблений для професійного та промислового застосування, деМіцність, довговічність та стійкість до зовнішніх впливівПоєднання полікарбонату (ПК) та полібутилентерефталату (ПБТ) призвело до...Матеріал з низькою усадкою та кращою оброблюваністю, ніж чистий полікарбонатякий також має чудові механічні властивості. Додавання15% вуглецевого волокнаПідвищує жорсткість та покращує естетику, забезпечуючи елегантне матове покриття. Філамент характеризується високою ударною міцністю, термостійкістю та стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Діаметр філаменту становить1,75 мм, а вага матеріалу дорівнює0,5 кг.

Філамент Rosa3D PC PBT + 15CF 1,75 мм 0,5 кг - HT-UV- IMPACT - Чорний.

Ви також можете знайти інші матеріали та кольори в нашому асортименті філаментів.
Основні характеристики філаменту PC PBT + 15CF
- Композит PC-PBT з 15% вуглецевого волокнаПоєднання жорсткості та ударостійкості
- Термостійкість до 145°C (HDT)Міцність при високих температурах
- Матова графітова поверхня: професійний вигляд та маскування шарів
- Стійкий до ультрафіолету та атмосферних впливівідеально підходить для зовнішнього застосування
- Низька усадка (до 1%)Стабільність розмірів та легкість друку
- Висока ударостійкість (49 кДж/м²): краща стійкість, ніж у PETG та ABS
Рекомендовані параметри для друку на фетрі
| Температура голови | 250°C - 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження під тиском | Від 0% до 20% |
Через конструктивні відмінності між принтерами наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні; відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики фетру PC PBT + 15CF | |
|---|---|
| Тип нитки | ПК ПБТ + 15CF |
| Колір | Чорний. |
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розміри | +/- 0,05 мм |
| Стійкість до температури | 222°C |
| Щільність | 1,28 г/см³ |
| Котушка. | Стандартний |
| Розміри котушки | 200 x 52 x 52 мм |
| Вага | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 955 ₴

