Опис продукту: Нитка ASA 275 1,75 мм 1 кг - глибокий чорний
Нитка ASA 275 від Spectrum для 3D-принтерів вчорнийу вигляді нитки, намотаної на котушки. Діаметр матеріалу становить1,75 ммвага нетто1 кг. Виріб герметично упакований з вологопоглиначем. Діаметр монтажного отвору - 52 мм. Для якісного друку потрібен підігрітий станину. Хімічний склад нитки забезпечує більшу гнучкість волокна та покращує його текучість. Крім того, матеріал має меншу усадку при охолодженні.

У нашому асортименті ниток ви також знайдете інші матеріали та кольори.

Нитка ASA 275 1,75 мм 1 кг - глибокий чорний.
Особливості нитки ASA 275
- Термостійкість HDT - 85 ° C
- Температура розм'якшення віка - 94°С
- Висока стійкість до зовнішніх впливів
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання
- Можливість друку на настільних принтерах без нагрівальної камери
- Ідеальна згуртованість зміни
- Можливість друку зі швидкістю до 200 мм/с без втрати якості друку
- Глянець поверхні друку
- Легкість друку, порівнянна з PLA
Рекомендовані параметри тиску нитки розжарення
| Температура під тиском | Від 200 °C до 240 °C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Швидкість друку | Від 40 мм/с до 200 мм/с |
| Через відмінності в конструкції принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Чорний. |
| Температура під тиском | Від 200 °C до 240 °C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,08 г/см3 |
| Матеріал | ASA |
| Зовнішній діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 67 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Пакет | Картон з друком |
| Осушувач | Так. |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Розміри котушки | 200 x 52 x 67 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
Отзывы о товаре
| Steffen | |
| отлично | |
| Супер речі ????. | |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975 ₴


