Опис продукту: Нитка полімерна PolyLite ASA 1,75 мм 1 кг - синя
PolyLite ASA від Polymaker - це альтернатива ниткам ABS зі схожими механічними властивостями, але зПідвищена стійкість до суворих погодних умові менш відчутний запах, що утворюється під час друку. Матеріал має винятково високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, тепла та вологи. Відбитки, виготовлені з нитки PolyLite ASA, можуть піддаватися зовнішнім впливам без ризику пошкодження. За адресою100% перероблений картонний барабанзнаходиться1 кг синійНитка діаметром1,75 мм.
Для широкоформатного друку PolyLite ASA потрібен принтер із закритою робочою камерою.

Полімерна нитка PolyLite ASA Filament 1,75 мм 1 кг - синя.

Нитки серії PolyLite ASA мають дуже широкий спектр застосування.
Властивості нитки PolyLite ASA
- Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, тепла та вологи
- Можливість піддавати роздруківки зовнішнім впливам
- Температура розм'якшення за шкалою Віка становить 105,3°C
- Висока ударна в'язкість
- Легко відчутний аромат
- Легка обробка
- Матове покриття
Рекомендовані параметри тиску нитки розжарення
| Температура під тиском | Від 240 °C до 260 °C |
| Температура столу | Від 75 °C до 95 °C |
| Охолодження | Не рекомендується |
| Через відмінності в конструкції принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Колір | Синій |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 50 мм/с |
| Температура під тиском | Від 240 °C до 260 °C |
| Температура столу | Від 75 °C до 95 °C |
| Щільність матеріалу | 1,13 г/см3 |
| Матеріал | Polylit ASA |
| Осушувач | Так. |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 955 ₴



