
Батарейка 4LR25-2 Varta 435101111, 6 В, 33000 мАг, лужно-марганцева, гвинтовий контакт, 1 шт. 6034114
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6034114
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарейка 4LR25-2
Характеристики продукту
- 33000 мАг
Опис
Компактний, потужний акумулятор для безперервної роботи. Використовується переважно в пристроях безпеки, таких як системи сигналізації, ліхтарі постійного або миготливого світла. Забезпечує освітлення для кемпінгу, риболовлі, сільського господарства та будівництва, серед іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Типорозмір | LR |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 33000 мА·год |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | MN918PC9184LR25-244R25-2CEV31R25-27319911231LR825 |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 6 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 4ЛР25-2 |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| Ширина вироби | 136,5 мм |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴
