
Спеціальний акумулятор Fey Elektronik PA-UL-LNB19, літій-іонний, 3350 мАг, 3,6 В, 1 шт. 6034115
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6034115
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор Fey 18650 з роз'ємом JST
Характеристики продукту
- Вбудований високоякісний акумулятор Panasonic
- Захисна проводка
- Сертифікації UL та IEC
Опис
Ефективний акумулятор 18650 із системою захисту та штекером JST.
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 49 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 19 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | NCR-18650BF |
| Напруга розряду | 2,4 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 3 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| Ширина вироби | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴
