
Berger & Schröter Wildcam Solar Charger Максимальний зарядний струм 300 мА 1500 мАг 6034127
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6034127
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сонячний зарядний пристрій для фотопасток

Характеристики продукту
- Ємність 1500 мАг
- Різьба для штатива
- З кабелем для заряджання постійного струму
Опис
Сонячний зарядний пристрій з вбудованим літій-іонним акумулятором для фотопасток та багатьох інших застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Достатньо потужності приблизно для 9418 фотографій на день
- Різьба для штатива. Для камер із вхідним роз'ємом 3,5 x 1,35 мм, 4,0 x 1,7 мм.
- Світлодіодний дисплей
Комплект поставки
- Сонячний зарядний пристрій
- USB-кабель
- Кабель постійного струму
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berger |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 190 г |
| Довжина виробу | 158 мм |
| Кількість зарядних виходів | 1 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 158 x 102 x 14 мм - |
| Тип | Зарядний |
| Тип продукту | Сонячний зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴

