
Акумулятор ABSIMA GREENHORN LINEV2 2S 7.4V-50C 7000 HC LIPO з штекером XT90 та Т-подібним адаптером

Характеристики продукту
- Ємність 7000 мАг
- Штекер XT90 та адаптер T-подібного штекера
- Рекомендовано для радіокерованих автомобілів
Опис
Літій-полімерні акумулятори Absima Greenhorn розроблені для гонок на радіокерованих моделях. Наші акумулятори проходять ретельні випробування перед доставкою, щоб гарантувати, що такі критерії, як ємність, напруга та внутрішній опір, відповідають нашим стандартам якості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Літій-полімерний акумулятор GREENHORN
- Адаптер XT90 на Т-подібний штекер
- Поради щодо безпеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 7000 мАч |
| Ваги | 330 г |
| Довжина виробу | 138 мм |
| Напруга | 7,4 В |
| Сфера застосування | Моделювання |
| Розміри | (Д x Ш x В) 138 x 47 x 25 мм - |
| Тип клітки | LiPo |
| Тип роз'єму | XT90 |
| Ширина вироби | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴


