
Імпульсний блок живлення в корпусі
Характеристики продукту
- Вихід
Опис
Блок живлення постійного струму в металевому корпусі з гвинтовими клемами. Активні фільтри PFC, тонкий дизайн (30 мм), повітряне конвекційне охолодження.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Закрита конструкція (корпус) з вентилятором, гвинтове з'єднання
- Універсальний вхід
- Захист від перевантаження шляхом вимкнення, автоматичне відновлення
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
- Інтегральна схема PFC
- Низьке будівництво
- Увімкнення та вимкнення вихідної напруги за допомогою сигналу дистанційного керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 600,00 г |
| Вихідний струм | 6,3 А |
| Довжина виробу | 199,00 мм |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В змінного струму |
| Мінімальний вихідний струм | 0 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 199,00 x 99,00 x 30,00 мм |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Форма | закрито |
| висота продукту | 30,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴

