
Свинцево-кислотний акумулятор EnerSys Hawker Cyclon D 0819-0012, AGM, 6 В, 2,5 Аг 6034339
3 919 ₴
- В наявності
- Код: 6034339
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Свинцево-кислотний акумулятор GATES Cyclon Longlife
Характеристики продукту
- Можна використовувати незалежно від посади
- Термін служби до 2000 циклів зарядки/розрядки
- Низький саморозряд
Опис
Потужний та високоякісний циклонний свинцевий акумулятор забезпечує максимальну надійність.
Їхні вражаючі характеристики включають тривалий термін служби, мінімальний саморозряд та чудову термостійкість. Вони виготовлені зі свинцево-олов'яного сплаву з чистотою 99,99% з надтонкими пластинами для чудової продуктивності та надійності. Чиста кислота надійно зв'язана з флісом, що забезпечує ефективну роботу. Міцний корпус стійкий до ударів та вібрації, а також вогнестійкий.
Свинцево-кислотний акумулятор можна встановлювати в будь-якому положенні та він пропонує широкий спектр застосування, включаючи мобільні пристрої, телекомунікації, резервне живлення, авіацію, електромобільність, медичні пристрої, сонячну енергію, садове обладнання, моделювання, прототипування та багато іншого.
Їхні вражаючі характеристики включають тривалий термін служби, мінімальний саморозряд та чудову термостійкість. Вони виготовлені зі свинцево-олов'яного сплаву з чистотою 99,99% з надтонкими пластинами для чудової продуктивності та надійності. Чиста кислота надійно зв'язана з флісом, що забезпечує ефективну роботу. Міцний корпус стійкий до ударів та вібрації, а також вогнестійкий.
Свинцево-кислотний акумулятор можна встановлювати в будь-якому положенні та він пропонує широкий спектр застосування, включаючи мобільні пристрої, телекомунікації, резервне живлення, авіацію, електромобільність, медичні пристрої, сонячну енергію, садове обладнання, моделювання, прототипування та багато іншого.
Характеристика
- Не потребує технічного обслуговування
- Можна використовувати незалежно від посади
- Термін служби до 2000 циклів зарядки/розрядки
- Низький саморозряд
- Тривалий термін служби
- Тонкі пластини з чистого свинцю, олова
- Висока надійність
- Вогнестійкий, відповідає стандарту UL 94V-0-0
- Стійкий до ударів та вібрацій
- Вбудований запобіжний клапан.
- Екстремальний діапазон температур
- Висока провідність
- Стійкий до великої кількості робочих циклів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 527 г |
| Властивості акумулятора | не потребують обслуговування, круглі елементи, стабільні цикли, мінімальний ефект саморозряджання |
| Глибина продукту | 46 мм |
| Модель із каталогу виробника | Хоукер Циклон Д |
| Сфера застосування | Системи сигналізації електромобілі |
| Під'єднання акумулятора | плоский штекер 4,8 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип клітки | річне загальне зібрання акціонерів |
| Ширина вироби | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴
