
Блок питания ноутбука

Характеристики продукта
- 15 В
- 19 В / 4,25 А
- Мощность 65,00 Вт
- Диапазон входного напряжения 100 В - 240 В
- Подходит для ноутбуков Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Medion, Packard Bell, Samsung, Toshiba
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 308,00 г |
| Выходное напряжение | 19 травня output) |
| Входное напряжение | 100 В - 240 В В |
| Длина кабеля | 1:20; м м |
| Діапазон вихідної напруги | 15 В19 В |
| Максимальний вихідний струм | 4,25 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 80 x 55 x 31 мм - |
| Тип продукту | Блок живлення для ноутбука |
| Ширина вироби | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 630 ₴



Отправка с 02 июня 2026