
Посилена полиця для майстерні TOOLCRAFT, TO-8689791, метал, МДФ, максимальне навантаження: 1325 кг 6034421
4 170 ₴
- Под заказ
- Код: 6034421
Отправка с 02 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Стелаж для майстерні вантажопідйомністю 265 кг, чорний

Характеристики продукту
- Вантажопідйомність до 265 кг на поверх
- Закруглені краї
- Просте та швидке встановлення

Опис
Посилений стелаж має просту систему кріплення без гвинтів для легкого складання. Він ідеально підходить для підвалів або гаражів. Він також включає поперечні балки для збільшення вантажопідйомності.
Характеристика
- Посилена полиця з легкою системою встановлення
- Легке складання
- Підходить для підвалу або гаража
- Легко очищається, пофарбований метал
- Центральна стійка для збільшення вантажопідйомності
Комплект поставки
- 8 футів
- 20 х перевізник
- 5x МДФ-плити
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 22,5 кг |
| Глибина продукту | 450 мм |
| Количество этажей | 5 |
| Розширюваний (так/ні) | Немає |
| Тип продукту | Полиця для майстерні, посилена |
| Тип підлоги | дерев'яна підлога |
| Ширина вироби | 900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 170 ₴





