
Ящик для інструментів без обладнання Bahco nan 4750PTB50 Розміри (Д x Ш x В) 500 x 270 x 295 мм 6034565
4 390 ₴
- Под заказ
- Код: 6034565
Отправка с 02 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис
Поліпропіленова суміш..
Дуже міцний, навіть у найсуворіших умовах. Термостійкість: -20ºC/+50ºC. Вантажопідйомність: 120 кг та 130 кг. Внутрішні вкладиші та окремі зовнішні коробки.
Довга алюмінієва ручка. Замикається. Оцинковані металеві замки.
Дуже міцний, навіть у найсуворіших умовах. Термостійкість: -20ºC/+50ºC. Вантажопідйомність: 120 кг та 130 кг. Внутрішні вкладиші та окремі зовнішні коробки.
Довга алюмінієва ручка. Замикається. Оцинковані металеві замки.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Производитель | Bahco |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 2,44 кг |
| Длина изделия | 500 мм |
| Максимальная нагрузка | 20 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 500 x 270 x 295 мм - |
| Тип продукту | Ящик для інструментів без обладнання |
Информация для заказа
- Цена: 4 390 ₴
