
2069 Торцевий ключ для електроніки, 2 x 60 мм
Характеристики продукту
Опис
Високоякісний торцевий ключ Wera Micro для точного механічного загвинчування. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого обертання під нею, що забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Сертифікат | ДИН 475/2 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | Викрутка з торцевим шліцом |
| діаметр ручки | 13 мм |
| розмір ключа | 2 мм |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 691 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴


