
Для електроніки та механіки, головка викрутки Wera 2069, розмір ключа: 4 мм 6034676
980 ₴
- Под заказ
- Код: 6034676
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

2069 Торцевий ключ для електроніки, 4 x 60 мм
Характеристики продукту
Опис
Високоякісний торцевий ключ Wera Micro для точного механічного загвинчування. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого обертання під нею, що забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wera |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Материал | Инструментальная сталь |
| Сертификат | ДИН 475/2 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | Викрутка з торцевим шліцом |
| діаметр ручки | 13 мм |
| розмір ключа | 4 мм |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 691 |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴

