
Опис
Високоякісна торцева викрутка з порожнистим валом від Wera. Порожнистий вал для вкручування різьбових шпилек. Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої робочої швидкості та особливо ергономічного затягування. Шестигранний захист від кочення З маркуванням ручки для легшого пошуку та сортування інструменту. Для шестигранних гвинтів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Високоякісний гайковерт із порожнистим стрижнем від Wera. Викрутки Kraftform Plus забезпечують високу потужність з мінімальними зусиллями та захищають вашу руку й передпліччя – навіть при тривалому використанні. Ідеально повторюючи форму вашої руки, ручки Kraftform запобігають появі мозолів та мозолів. Тверді матеріали ручки (чорні зони захоплення) забезпечують оптимальне захоплення без ризику «прилипання» шкіри до ручки. М’якіші «протиковзкі» зони (зелені) забезпечують передачу великих зусиль без втрат. Маркування ручки символом гвинта та розмір профілю полегшують пошук викрутки в сумці для інструментів та на робочому місці. Шестигранна функція запобігання перекочуванню забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Комплект поставки
- 395 HO SW 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 70 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | Викрутка з торцевим шліцом |
| діаметр ручки | 33 мм |
| розмір ключа | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

