
Змінний плоский хвостовик SlimBit VDE
Характеристики продукту
- Вузька форма
Опис
Вузька форма забезпечує доступ до глибоко розташованих гвинтових та пружинних клем.
Характеристика
- Високоякісна хромованадієва сталь, загартована, бронзована
- Захисна ізоляція, встановлена на лезі.
Комплект поставки
- Високоякісна хромованадієва сталь, загартована, хімічно чорнена • Ізоляція повністю інтегрована в свердло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,011 кг |
| Довжина кінчика | 75 мм |
| Підходить | Wiha Torque |
| Розмір | 5,5 мм |
| Сертифікат | МЕК 60900:2004 |
| Тип продукту | Викрутка зі змінними бітами |
| Ширина вироби | 11,00 мм |
| діаметр леза | 6 мм |
| стандарт DIN | DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴



