
Акумуляторний клейовий пістолет Bosch Home and Garden Gluey (Evergreen) 7 мм 1,2 В 1 шт. 6036409
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036409
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Клейкий у вічнозеленому

Характеристики продукту
- Робота без кабелів
- Екологічно чистий завдяки батарейкам (AA)
- До 60 клейових стрижнів на одному заряді акумулятора
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Підходить для різноманітних застосувань завдяки широкому асортименту клейових олівців. Завжди готовий до використання завдяки короткому часу нагрівання (1 хвилина). Сучасний стиль та компактна форма.
Характеристика
- Автоматичне вимкнення
- М'яке покриття на рукоятці
- Світлодіодний індикатор стану
- Екологічно чистий завдяки батарейкам (AA).
Комплект поставки
- 20 клейових олівців (8 універсальних клейових олівців, 2 жовтих, 2 червоних, 1 зелений, синій, чорний, 1 червоний, зелений, синій, срібний, золотий)
- 2 батареї 2100 mAh AA VARTA
- USB-зарядний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø клейка вставка | 7 мм |
| Довжина виробу | 195 мм |
| Максимальний час нагрівання | 60 сек |
| Напруга | 1,2 В |
| Температура плавлення | 150 °С |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴

